O firmie

zazFirma „JI Service” Sp. z o.o. istnieję od roku 2008. Początkiem działań naszej firmy było wsparcie sprzedaży pojazdów pasażerskich „MAZ” dla firmy „MAZ Auto Poland” Sp. z o.o. Wspólnie wprowadzaliśmy markę „MAZ” na rynek Polski.

Od roku 2011 były Wiceprezes Zarządu „MAZ Auto Poland” Sp. z o.o. Jurij Michajłowskij objął stanowisko Wiceprezes Zarządu w naszej firmie.

Na chwilę obecna firma nasza pełni funkcję Dealera „Zaporożski avtomobilestroitelnyj zawod „ZAZ”, Ukraina, „CZERKASSKIJ AWTOBUS”, Ukraina, fabryki autobusów „NEMAN” Białoruś, sprzedaję opony marki „Bielshina”, Białoruś, dostarcza nowe oraz używane autobusy różnych marek, w tym „MAZ”, „ZAZ”, VDL, MAN, MERCEDES oraz inne. Jednocześnie dostarczamy naszym klientom części zamienne do w/wym. marek autobusów, w szczególności, do pojazdów marki „MAZ” oraz „ZAZ”. Załatwiamy formalności serwisowe oraz gwarancyjne. Jednocześnie, współpracujemy z przedstawicielstwem OAO „MAZ” w Polsce.
Realizujemy indywidualne zamówienia na dostawę pojazdów różnego typu zza wschodniej granicy, w tym jak osobowe, tak i ciężarowe oraz autobusy. Przede wszystkim nam zależy na zadowoleniu klienta. Dostosujemy się do różnych opcji oraz wymogów, w tym jesteśmy w stanie zorganizować finansowanie w rozsądnych pieniądzach. Dostarczamy pojazdy do różnorodnych polskich firm transportowych. Do każdego podchodzimy z takim samym szacunkiem oraz powagą. Zapraszamy do współpracy !

Z poważaniem,
Właściciel firmy
Irina Michailovskaya